Bets10 Tombala Özellikleri

Aşağıda, çeşitli tombala oyunları ile ilgili özellikleri, nasıl kullanılacağına dair açıklamaları ve nasıl tombala oynayabileceğinizi bulacaksınız.

Oyun Seçimi
“Oyun Seçin” bölümünde oynanan oyunları, jackpotlarını ve sıradaki oyunun başlamasına ne kadar süre kaldığını görebilirsiniz. Seçeneklerden biri üzerine tıkladığınız zaman direkt olarak seçtiğiniz oyuna yönlendirilirsiniz.

Kart Satın Alma
Herhangi bir tombala oyununa girdiğiniz zaman, artı ve eksi işaretlerine tıklayarak istediğiniz kart sayısını belirledikten sonra “Satın Al” butonuna basarak satın alma işlemini gerçekleştirirsiniz.

Dilerseniz bu özelliği “küçült” ifadesine tıklayarak gizleyebilirsiniz (satın alma fonksiyonunu, sıradaki oyun için kalan zamanı gösteren saatin yan tarafında bulabilirsiniz). Ayrıca, almak istediğiniz kartların üzerine tıklayarak da kart satın alabilirsiniz. Kartlarınızı seçme ve satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kartlarınız işaretlenecektir.

Ön-Alım
Ön-Alim özelliği, ne kadar süreliğine oynayacağını önceden planlayan oyuncular için ideal bir özelliktir. ÖN-ALIM butonuna tıklayarak bu özelliği aktive edebilirsiniz. Daha sonra kaç oyun turu boyunca kaç tane kart ile oynamak istediğinizi ister yukarı-aşağı oklarıyla, ister manuel olarak seçebilirsiniz.

ÖN-ALIM İPTAL butonuna basarak bu özelliği kaldırabilirsiniz. Ancak, sıradaki oyun için kartlarınız satın alındığından, iptal işlemi bir sonraki turdan itibaren geçerli olacaktır.

Ödül Tablosu
Bu ifadeye tıkladığınız zaman, o anda oynanmakta olan oyunun ödül tablosunun gösterildiği bir pop-up pencere açılır.

Çekilen Numaralar
Bir oyun sırasında daha önce çekilen numaraları görmek isterseniz, topların döndüğü kutuda yer alan “artı” butonuna tıklayınız.

Diğer oyuncuların ne yaptığını nasıl görebilirim?
Chat penceresinin üzerindeki kutuda, o anda oynayan oyuncuların kullanıcı adlarını ve kaç oyuncunun oynadığını görebilirsiniz.

Nasıl Jackpot kazanabilirim?
Eğer jackpot için belirtilen top sayısı içinde Tombala yaparsanız, jackpot kazanırısnız. Eğer birden fazla kazanan olursa jackpot, bu oyuncular arasında paylaştırılır. Eğer bu oyunda kazanılamazsa jackpot, bir sonraki oyuna aktarılır. Her zaman için bir başlangıç değeri olan Jackpot, kazanılsa bile hiçbir zaman sıfıra düşmez.

Para Aktarma
Tombala hesabınıza para yatırma, ya da paranızı Tombala hesabınızdan ana hesabınıza aktarma işlemleri için bu bölümü kullanırsınız. Bu bölümde ayrıca aldığınız bonusları ve bu bonusların detaylarını da bu bölümde bulacaksınız.

OYUN SEÇ
“OYUN SEÇ” bölümünde slot makineleri veya masa oyunları´gibi tüm yan oyunlarımızı görebilirsiniz. Tombala oyunları arasındaki boşluklarda eğlenceli vakit geçirebilir, hatta tombala oynarken dahi bu eğlenceyi katlayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz oyunun üzerine tıklayın ve açılacak olan pencerede oyuna başlayın.