Bets10 Tombala OYUN AYARLARI

Oto. İşaretle – açık / kapalı
Bu özellik sayesinde çıkan numaraları ister kendiniz manuel olarak kartın üzerindeki rakamlara tıklayarak işaretleyebilir, ister Betsson tarafından otomatik olarak işaretlenmesini seçebilirsiniz.

“Oto. İşaretle” fonksiyonunu istediğiniz zaman herhangi bir numara kaybına uğramadan açıp, kapayabilirsiniz.
Çıkan numaraların tümünü işaretleyemezseniz dahi kazancınız hesabınıza yansıyacaktır.

“En İyi Kart”ın Görüntülenmesi
“En İyi Kart” ifadesine tıklayarak, tüm kartların arasında öncelikli olarak tombala yapmaya en yakın kartların görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Şanslı Numaralar
Bu özellik sayesinde oyun kartınızda şanslı numaralarınızın bulunmasını sağlayabilirsiniz. “Şanslı Numaralar” ifadesini yanındaki oka tıklayınca açılacak olan kutudan, kartınızda yer almasını istediğiniz beş adet numara seçebilirsiniz. Şanslı numaralarınızı belirledikten sonra “Kaydet” butonuna bastığınız takdirde, üzerinde şanslı numaralarınızın yer aldığı yeni kartlarınız görüntülenecektir.

Ses ve Efektler
Seslendirme, arka plan müziği gibi efektleri istediğiniz zaman açıp, kapatabilirsiniz. Örneğin, eğer seslendirmeyi istiyor, fakat arka plan müziğini istemiyorsanız, bu opsiyonları seçebilirsiniz.

Yakınlaştır – Kaç tane kart görüntüleneceğini nasıl seçebilirim?
“Yakınlaştır” seçeneği ile aynı anda kaç tane kart görüntüleneceğini belirleyebilirsiniz. Artı işaretine basarak daha az sayıda kartı daha büyük olarak, ya da eksi işaretine basarak daha fazla kartı daha küçük olarak görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz bu işlemi, kartların alt bölümünde bulunan kaydırma çubuğu ile de yapabilir, çubuğu en sağa kaydırarak tüm kartları görüntüleyebilirsiniz.

İşaretleme
Bu seçenek ile çekilen numaraların kartların üzerinde nasıl ve ne renk ile işaretleneceğini belirleyebilirsiniz.

Ayarları Kaydetme
Yaptığınız tüm değişikliklerden ve ayarlardan sonra, bir sonraki girişinizde aynı ayarları tekrar yapmamak için bu ayarları kaydedebilirsiniz.