Bets10 Tombala Chat Oyunları

Bets10 Tombala Chat Oyunları

Bets10 Tombala Chat Oyunları

Bets10 Tombala Chat Oyunları

Bets10 Tombala Chat oyunları, tombala oynarken biraz ekstra ödül kazanabilecek sayı oyunlarıdır! Bu oyunların amacı genellikle o an oynanmakta olan tombala oyununda çekilecek olan sayıyı tahmin etmektir. Chat görevlisi, oyun başlamadan önce kuralları oyunculara açıklar.

Tombala Chat Oyunları

BEAT BETS10 BINGO: 1-90 arasında 3 numara seçin ve bunları chat penceresine yazın. Bets10’un numaraları her zaman sabit olarak 22, 37 ve 52’dir. Eğer sizin 3 numaranız Bets10’un numaralarından daha önce çekilirse, chat ekranına *I beat Bets10 Bingo (Bets10 Bingo´yu Yendim) + numaralarınızı* yazın!

3 IN A ROW: 1-90 arasında ardışık üç sayı seçin, örneğin 5,6,7 ya da 22,23,24 ve chat penceresine yazın. Seçtiğiniz sayıların hepsi çekilirse, chat penceresine *3 in a Row + sayılarınızı* yazın!

MIRROR BINGO : 1-90 arasında aynı rakamlardan oluşan iki sayı seçin (ör: 14/41 veya 35/53) ve bunları chat ekranına yazın. Her iki numaranız da çekilirse chat penceresine *Mirror + iki numaranızı* yazın!

HEARTBINGO : 1-90 arasında 2 numara seçin ve chat ekranına yazın. Numaralarınız çekildiği zaman, chat penceresine *HeartBingo + 2 numaranızı* yazın. Eğer bu chat oyununu kazanırsanız, chat odasındaki arkadaşlarınızdan birini seçin ve kazandığınız ödülü ona hediye edin.

BINGOBOX : Her oyuncu, bir kare oluşturacak 4 numara seçer. Eğer bu dört sayının tümü kendi kartınızdakiler değil, fakat daha önce çekilen numaralar arasında ise (çekilen tüm numaraları görmek için “Tümünü Göster” ifadesine tıklayın), chat ekranına * BingoBox + numaralarınızı* yazın!

BIRTHDAYBINGO : Chat penceresine doğum gününüzü gün ve ay olarak şekilde yazın (örneğin; 10 12, yani 10 Aralık). Sizin numaralarınız çekildiğinde chat penceresine *Birthday + numralarınızı* yazın!

Eğer doğum gününüzün ayı ve günü 5/5 (5 Mayıs) gibi aynı rakamdan oluşuyor ise başka bir sayı seçebilirsiniz.

I SEE DOUBLE : 1-90 arasında aynı rakamlardan oluşan 2 numara seçin (ör: 11, 55 veya 22, 33) ve chat ekranına yazın. Numaralarınız çekildiği zaman, chat ekranına *Double + numaralarınızı* yazın!

COUNTINGBINGO : Toplamda 100 edecek 3 numara seçin, örneğin 20, 30, 50 ve chat penceresine yazın. Seçtiğiniz numaraların tümü çekildiği zaman, chat ekranınıza *Counting + numaralarınızı* yazın!

THE CHANCE : 1-90 arasında herhangi bir sayı seçin ve chat penceresine yazın. Eğer sizin numaranız çekilirse, chat ekranına *Chance + sayınızı* yazın.

Üstelik, seçtiğiniz numaranın aşağıdaki top sayısı içinde çekilirse, kazancınızı katlama fırsatınız var:

10 top içinde: Bonus ödül x4
15 top içinde: Bonus ödül x3
25 top içinde: Bonus ödül x2

KAREOKE TIME : Chat görevlisi, oyun başladığı zaman bir şarkının ilk dizesini yazar. Oyun süresince bu dizenin hangi şarkıya ait olduğunu tahmin etme hakkınız vardır. Hangi şarkı olduğunu ilk kim chat penceresine yazarsa o oyuncu kazanır.

PLAY UPON WORDS : Chat görevlisi, chat ekranına harfleri karıştırılmış bir kelime yazar (MOBTLAA = TOMBALA) ve oyuncular kelimenin ne olduğunu bulmaya çalışır. Doğru kelimeyi tahmin eden ve chat penceresine yazan ilk kişi oyunu kazanır!

QUIZLER : Tombala oyununda chat görevlisi bir soru sorar ve bu soruya doğru cevap veren ilk oyuncu, bonus ödülü kazanır. Quizin başlayabilmes  için oyuna en az üç (3) oyuncu katılmalıdır.