Bets10 Tombala Chat

CHAT OYUNLARIMIZ
Chat ortamını daha da heyecanlı kılmak için chat görevlilerin sohbete dahil olduğu anlarda çeşitli oyunlar, quizler, karaoke geceleri ve birçok sürpriz oyun hazırkadık.

Chat Oyunu Nedir?
Chat oyunları, tombala oynarken biraz ekstra ödül kazanabileceğiniz sayı oyunlarıdır! Bu oyunların amacı genellikle o an oynanmakta olan tombala oyununda çekilecek olan sayıyı tahmin etmektir. Chat görevlisi, oyun başlamadan önce kuralları oyunculara açıklayacaktır.

BEAT BETS10 BINGO
1-90 arasında 3 numara seçin ve bunları chat penceresine yazın. Bets10’un numaraları her zaman sabit olarak 22, 37 ve 52’dir. Eğer sizin 3 numaranız Bets10’un numaralarından daha önce çekilirse, chat ekranına *I beat Bets10 Bingo (Bets10 Bingo´yu Yendim) + numaralarınızı* yazın!

3 IN A ROW
1-90 arasında ardışık üç sayı seçin, örneğin 5,6,7 ya da 22,23,24 ve chat penceresine yazın. Seçtiğiniz sayıların hepsi çekilirse, chat penceresine *3 in a Row + sayılarınızı* yazın!

MIRROR BINGO

1-90 arasında aynı rakamlardan oluşan iki sayı seçin (ör: 14/41 veya 35/53) ve bunları chat ekranına yazın. Her iki numaranız da çekilirse chat penceresine *Mirror + iki numaranızı* yazın!

MINI KENO
1-90 arasında 6 sayı belirleyin ve bunarı chat ekranına yazın. Eğer çekilen ilk 20 rakam arasında, 6 sayınızdan en az 3 tanesi varsa, chat penceresine *MiniKeno + 3 sayınızı* yazın!

BLACKJACK BINGO
1-90 arasında, son rakamları toplamı 21 yapan 3 numara belirleyin. Örneğin; 27, 58, 66 (7+8+6=21). Daha sonra bunları chat ekranına yazın. Bu 3 numaranız çekildiği an, chat penceresine *Blackjack + sayılarınızı* yazın!

RAINBOW
Mavi, kırmızı, pembe, yeşil veya sarı arasından bir top rengi seçin ve chat ekranına yazın. Tombala oyununda çekilen en son topun sahip olduğu rengi seçmişseniz, chat penceresine *Rainbow”+ seçtiğiniz rengi* yazın!

TURBOBINGO
1-90 arasında bir numara seçin ve chat ekranına yazın. Eğer seçtiğiniz sayı, çekilen ilk 20 sayı arasındaysa, chat ekranına *TURBO + numaranızı* yazın!

CONTRABINGO
1-90 arasına 2 numara seçin ve chat penceresine yazın. Oyunun kazanılması için bu iki rakamın tombala oyunu boyunca çıkmaması gerekmektedir. Eğer oyun bittiğinde seçtiğiniz numaralar çekilmemişse, chat ekranına *ContraBingo + 2 numaranızı* yazın!

HEARTBINGO
1-90 arasında 2 numara seçin ve chat ekranına yazın. Numaralarınız çekildiği zaman, chat penceresine *HeartBingo + 2 numaranızı* yazın. Eğer bu chat oyununu kazanırsanız, chat odasındaki arkadaşlarınızdan birini seçin ve kazandığınız ödülü ona hediye edin.

BINGOBOX
Her oyuncu, bir kare oluşturacak 4 numara seçer. Eğer bu dört sayının tümü kendi kartınızdakiler değil, fakat daha önce çekilen numaralar arasında ise (çekilen tüm numaraları görmek için “Tümünü Göster” ifadesine tıklayın), chat ekranına * BingoBox + numaralarınızı* yazın!

BIRTHDAYBINGO
Chat penceresine doğum gününüzü gün ve ay olarak şekilde yazın (örneğin; 10 12, yani 10 Aralık). Sizin numaralarınız çekildiğinde chat penceresine *Birthday + numralarınızı* yazın!

Eğer doğum gününüzün ayı ve günü 5/5 (5 Mayıs) gibi aynı rakamdan oluşuyor ise başka bir sayı seçebilirsiniz.

I SEE DOUBLE
1-90 arasında aynı rakamlardan oluşan 2 numara seçin (ör: 11, 55 veya 22, 33) ve chat ekranına yazın. Numaralarınız çekildiği zaman, chat ekranına *Double + numaralarınızı* yazın!

COUNTINGBINGO

Toplamda 100 edecek 3 numara seçin, örneğin 20, 30, 50 ve chat penceresine yazın. Seçtiğiniz numaraların tümü çekildiği zaman, chat ekranınıza *Counting + numaralarınızı* yazın!

THE CHANCE
1-90 arasında herhangi bir sayı seçin ve chat penceresine yazın. Eğer sizin numaranız çekilirse, chat ekranına *Chance + sayınızı* yazın.

Üstelik, seçtiğiniz numaranın aşağıdaki top sayısı içinde çekilirse, kazancınızı katlama fırsatınız var:

10 top içinde: Bonus ödül x4
15 top içinde: Bonus ödül x3
25 top içinde: Bonus ödül x2

KAREOKE TIME
Chat görevlisi, oyun başladığı zaman bir şarkının ilk dizesini yazar. Oyun süresince bu dizenin hangi şarkıya ait olduğunu tahmin etme hakkınız vardır. Hangi şarkı olduğunu ilk kim chat penceresine yazarsa o oyuncu kazanır.

PLAY UPON WORDS
Chat görevlisi, chat ekranına harfleri karıştırılmış bir kelime yazar (MOBTLAA = TOMBALA) ve oyuncular kelimenin ne olduğunu bulmaya çalışır. Doğru kelimeyi tahmin eden ve chat penceresine yazan ilk kişi oyunu kazanır!

QUIZLER
Tombala oyununda chat görevlisi bir soru sorar ve bu soruya doğru cevap veren ilk oyuncu, bonus ödülü kazanır. Quizin başlayabilmesi çin oyuna en az üç (3) oyuncu katılmalıdır.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR
Chat oyununa katılabilmek için, bu chat oyunun oynandığı tombala oyununda en az bir kart satın almış olmanız gerekmektedir. Bir chat oyununun başlayabilmesi için en az üç (3) oyuncu, chat görevlisine bildirerek oyuna katılmış olması gerekmektedir.

Eğer iki, ya da daha fazla oyuncu aynı numarayı seçmişlerse, kazanan sayıyı chat ekranına ilk yazan oyuncu bonus ödülü kazanır.