Bets10 Beleş Tombala

Bets10 Beleş Tombala

Bets10 Beleş Tombala

Bets10 Beleş Tombala

Bets10 birbirinden farklı kampanyaları ile bahis severleri üzerine çekmektedir. Bets10’un son kampanyalarından bir tanesi olan Bets10 Beleş tombala ile bir çok kişi risksiz tombala oynamanın keyfini yaşamaktadır. Tombala menüsü sol ekranda yer alan lobi bölümünün hemen altındaki nasıl tombala oynarım, çeşitli tombala oyunları, tombala kazananları ve tombala chat ana başlıklarından oluşmaktadır. İlk satıra yer verip tombala nasıl oynanır bir göz atalım.

Bets10 Tombala nasıl oynanır?

Bets10 tombala nasıl oynanır, her zaman ki gibi birinci kural bellidir. Oyuna giriş yaptıktan sonra kendinize bir tombala kartı alıyorsunuz. Kartın parası sabittir. Her aldığınız kart 1 TL’dir. Sonrasında herkes oyuna girdikten sonra tombala çarkı dönmeye başlar ve toplar tek tek düşer. Sonrasında makine elinizde ki kartta o sayı varsa otomatik olarak işaretleyerek devam eder. Oyuna giren sayısına göre 1. 2. Ve 3. Çinko yapmanın ikramiyeleri farklı farklıdır. Örneğin toplar düştü ve 1. Çinkoyu yaptıysanız 15 TL alıyorsunuz. İkinci çinkoda 25 TL 3. Çinkoda 37 TL alıyorsunuz bu rakamlar daha önce de söylediğimiz gibi oyuna o an giren kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Oyunun başlangıç ve bitimi bu şekilde kurulmuştur.

Bets10 Tombala Oyunları Nelerdir?

Bets10 tombala oyunları 90- toplu ve tekil oyunlar olmak üzere 1 ana başlık altında yer almaktadır. 90 toplu oda olarak da anılmaktadır. Her oyun bittiğinde yenisi başlar. 90 toplu tombala oyunu haftanın her günü kesintisiz olarak açıktır. Bunu özellikle söylemek istiyoruz ki 90 toplu tombala oyununu dilediğiniz her saatte oynayabilirsiniz. Tekil tombala oyunlarında ise mantık aslında tekil kelimesinde yatmaktadır. Burada rakip sadece karşınızdaki bilgisayardır. Sizden başka bir rakip olmaz ve kasaya yani bilgisayara karşı oyun oynarsınız. Ayrıca tombala oyununun en güzel yanlarından biri moda tombala oyununda 52 top çekilişte tombala yaparsanız tam 2000 Türk Lirası değerinde hediye çeki, 43 numara gezi tombala çekilişinde tombala yaparsanız da 5000 Türk Lirası değerinde seyahat hakkı elde ediyorsunuz.

Bets10 Beleş Tombala oynamak için yapmanız gereken ise haftanın belirli günleri sadece 20.00-00.00 saatleri arasında Bets10 beleş tombala oyna kısmına girmek ve 1 seferlik ücretsiz tombala kartınızı almaktır. Bu saatler arasında giren herkes bets10 tombala oyunlarından ücretsiz 1 hak kazanır. Yani belki de hiç para dahi vermeden yüzlerce lira para kazanabilirsiniz.

Birçok kişi Bets10 tombala oyunu ile alakalı hile arayışındadır fakat bu tür oyunlarda her hangi bir açık bulamazlar. Tamamen profesyonel ekipler tarafından yönetilen oyunlar ile alakalı ne kadar uğraşırsanız uğraşın bir hile bulmanız veya yapmanız imkansızdır. Bir çok kişi de hileden çok Bets10 tombala taktiği aramaktadır. Fakat tombala oyunu tamamen şans üzerine kurulmuş bir oyundur. Elinize aldığınız kartlar tamamen rastgele şekilde dağıtılıyor ve ayrıyeten toplarda aynı milli piyango çekilişinde olduğu gibi serbest şekilde düşmektedir. Bu yüzden kazanmak için gerekli olan tek şey şansınız. Eğer şansınız var ise kazanırsınız yok ise kaybedersiniz. Ama tombala oyunu diğer oyunlara göre daha eğlenceli ve daha ucuz bir oyundur. Sadece 1 TL vererek her oyunda 50 TL kazanabilirsiniz.