Nasıl Tombala Oynanır

Nasıl Tombala Oynarım

Nasıl Tombala Oynarım

Bets10 bahis sitesinin ayağımıza kadar getirdiği çocukluğumuzun oyunu. Yılbaşı gecelerin vazgeçilmezi olan tombala oyunu artık sadece bir tık uzağımızda. Bugün birtakım değişiklere uğramış olsa bile, bugün hala hem eğlendiriyor hem de kazandırıyor.

Nasıl Tombala Oynanır

Peki bugün  Bets10  da tombala oyunu nasıl oynanır? Tombala oyunları nelerdir,  bunlardan bahsedelim biraz.

Bets10 Tombala birçok farklı rombala oyununu bir arada sunar.

75 toplu tombala, 1 ile 5 çinko arasında değişen kartları ile Multi Tombala, Pattern Tombala veya Klasik Tombala şeklinde oynanır. 90 toplu tombala ise, geleneksel tombala oyunu gibidir ve ayrıca bedava bir tombala (Beleş Tombala) oyununu da sunar. Bunların yanında kendi başınıza oynayabileceğiniz tekli oyunlar da var. Bunca oyun arasından biri mutlaka size göre olmalıdır.

Tombala lobimisinde 75 toplu ve 90 toplu olmak üzere 2 tombala odası bulunmaktadır. Her iki odanın da önceden belirlenmiş bir oyun takvimi vardır. Bu tombala oyunlarını nasıl oynayacağınızı aşağıda görebilirsiniz.

75 Toplu Oda

75 toplu oyun odasında aynı oyun, bir saat boyunca oynanır ve her saat başında bu oyun yerini başka bir oyuna bırakır. Hangi oyunun tam olarak ne zaman oynandığını görmek için, sağ tarafta bulunan ‘Takvim’ bölümünde görebilirsiniz.

75 toplu oda her gün 01:00 ile 13:00 arasında açıktır.

90 Toplu Oda

90 toplu oyun odasında, her oyun bitiminde farklı bir oyun başlar. Arasından seçim yapabileceğiniz birçok farklı oyun var! Oyun takviminde hangi zaman aralığında hangi oyunların oynandığını görebilirsiniz.
90 toplu oda haftanın 7 günü, 24 saat boyunca açıktır. Daha birçok seçeneği olan tombala oyunları için  www.bets10.online sitesinden  giriş yaparak diğer seçenekleri görebilir ve oynamaya bir yerden başlayabilirsiniz.

Hatta Tombala oyununa internetten yeni başlayacak tombala severleri de unutmayan bets10, her gün saat 20.00 da ve 00.00 da olmak üzere günde iki defa şansınızı denemeniz için bedava tombala oyunu imkanı sunmaktadır.

Kaybedecek hiçbir şey olmadan da para kazanabilir veya şansınızı artırabilirsiniz.

Beleş tombala başlangıç için harika bir seçenek denemek burdan giriş yapabilirsin.

Bets10 tombala bol şans diler.